Centrum Drzewne
0  /  100
keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
STANLAB

O Centrum Drzewnym

Centrum Drzewne to działalność naszej firmy, którą rozpoczęliśmy w 2012 r. Mając doświadczenie w handlu hurtowym zdecydowaliśmy o poszerzeniu naszej działalności o branżę, które wydały nam się niezwykle ciekawe.
Krok po kroku rozbudowywaliśmy bazę oraz uzupełnialiśmy kadrę o ludzi podchodzących do pracy z pasją i zaangażowaniem. Coraz większy asortyment, który sprzedajemy z magazynów daje poczucie pewności naszym klientom. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy nie tylko na stronie internetowej.

Szeroki wybór asortymentu

Rozwój branż, dla których proponujemy nasze materiały pozwala na wprowadzanie nowego asortymentu tak, aby nasi odbiorcy mieli jak najszersze spektrum wyboru.

Atrakcyjne ceny
i wysoka jakość

Samodzielny import prowadzony od producentów z różnych zakątków świata pozwala na uzyskanie atrakcyjnego poziomu cenowego z zachowaniem powtarzalności jakości towaru akceptowanej przez naszych partnerów handlowych.

Gotowi na wyzwania

Zaplecze finansowe i magazynowe oraz doświadczenie naszych pracowników umożliwia zrealizowanie wszelkich projektów nawet tych najbardziej wymagających.

Zdobyliśmy szacunek partnerów

Zbilansowana polityka cenowa stosowana od początku istnienia naszej firmy pozwoliła na zdobycie szacunku naszych klientów, którzy obecnie są już naszymi wieloletnimi partnerami.

Nasze wyposażenie

Wyposażenie stolarni w nowoczesną piłę panelową pozwala na realizację formatowania płyt w relatywnie krótkich terminach nawet dla ilości samochodowych, zaś o jakość cięcia dba ekipa stolarzy pracująca na trzy zmiany.

Skontaktuj się z nami

Branża
budowlana

Mocną stroną naszego sektora jest obsługa branży budowlanej. W trakcie naszej kilkuletniej działalności wypracowaliśmy wspólnie z naszymi dostawcami odpowiednią, powtarzalną markę towarów oraz sposób zabezpieczenia pozwalający na jego magazynowanie bez uszczerbku dla jakości.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami